UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. WIĘCEJ AKCEPTUJĘ

Społeczność IT w Krakowie

W Krakowie działa wiele grup IT. Tworzą one wyjątkową społeczność ludzi, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez grupy daje możliwość poznania osób o podobnych zainteresowaniach oraz nawiązaniu wielu kontaktów zarówno biznesowych, jak i towarzyskich. Wybierz grupę, do której chciałbyś należeć i stań się częścią krakowskiej społeczności IT!

OWASP Poland

Misją Open Web Application Security Project jest uwidocznienie bezpieczeństwa oprogramowania, aby osoby fizyczne i organizacje na całym świecie mogły podejmować świadome decyzje dotyczące prawdziwego ryzyka związanego z bezpieczeństwem oprogramowania.


Krakow Scala User Group

Jest to grupa dla wszystkich zainteresowanych językiem programowania Scala i powiązanymi technologiami.


Crypto@Cracow

Grupa zrzesza osoby z różnych środowisk, jak prawo, IT i finanse. Celem społeczności jest popularyzacja tematów związanych z Bitcoin / Cryptocurrencies / Blockchain / Distributed Ledger Technology / Smart Contracts oraz wymiana pomysłów na temat nowych technologii.


KraQA

KraQA to inicjatywa ludzi związanych z tworzeniem systemów informatycznych, a w szczególności osób dbających o jakość oprogramowania: testerów, członków teamów QA oraz wszystkich pasjonatów wykrywania defektów software’u.


KGD .NET - Kraków .NET Developers Group

Krakowska Grupa Deweloperów .NET zrzesza profesjonalistów zajmujących się technologiami Microsoft z Krakowa i Małopolski.


KrakowJS

Prężnie działająca grupa entuzjastów i sympatyków JavaScript.


Pykonik, Kraków Python User Group

Spotkania służą wymianie doświadczeń oraz integracji społeczności Python w Krakowie.


NOVOTalks

Grupa spotyka się, żeby porozmawiać na tematy związane z nowoczesnymi technologiami, a także zwinnym wytwarzaniem oprogramowania.


CRASH Mondays

Cykliczne (bezpłatne) spotkania, na których omawiane są tematy zwiazane z marketingiem i social mediami.


Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots to globalna organizacja skupiająca się na kobietach w branży IT. Na spotkaniach uczestniczki dzielą się wiedzą i wzajemnie inspirują.


Dragon Valley Tech Talks

Grupa stworzona dla sympatyków IT. Na spotkaniach poruszane są różne tematy z obszaru IT. Zazwyczaj prelegentami są doświadczeni specjaliści różnych technologii.


GDG Kraków

Celem grupy jest zrzeszanie osób zainteresowanych poszerzaniem oraz dzieleniem się wiedzą dotyczącą technologii tworzonych przez firmę Google.


CocoaHeads Kraków

Grupa dla sympatyków i entuzjastów Mac i iOS.


ALE Kraków

ALE Krakow to oparta na wartościach Agile otwarta przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i budowania relacji.


Erlang User Group Krakow

Grupa otwarta dla wszystkich entuzjastów języka Erlang. Na regularnych spotkaniach członkowie dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem.


KrakWhiteHat

Na comiesięcznych spotkaniach specjaliści, badacze, studenci oraz entuzjaści bezpieczeństwa IT wymieniają poglądy i dyskutują na temat bieżących problemów i zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.


Un.

Unconf to miejsce zarówno dla praktyków Agile, jak i dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w pracy w tym środowisku.


C++ User Group Krakow

Grupa entuzjastów C++ otwarta dla wszystkich nieależnie od posiadanych umiejętności.


Angular Dragons

Grupa otwarta dla każdego kto interesuje się Angularem, niezależnie od poziomu doświadczenia i wiedzy.


Polish Java User Group

PJUG to grupa popularyzująca język programowania Java, związanych z nim technologii oraz nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych.


XaMarinesKrakow

Grupa entuzjastów programowania aplikacji mobilnych w technologi Xamarine.


DataKRK

Grupa porusza tematy związane z Big Data, NoSQL lub Machine Learning. Głównym obszarem zainteresowania jest ekosystem Hadoop, który przynosi korzyści biznesowe.


Hackerspace Kraków

Jeśli masz świetne pomysły, ale nie masz miejsca ani narzędzi, a bardzo chciałbyś je przetestować to Hackerspace jest idealnym miejscem dla Ciebie.


Krakow Ruby Users Group (KRUG)

Spotkania web developerów i entuzjastów języka Ruby w Krakowie.


Jedi IT Kraków

Grupa dla administratorów, programistów, testerów, analityków biznesowych, kierowników projektów, specjalistów IT, webmasterów, inżynierów IT. Uczestnicy dyskutują o ścieżkach rozwoju, szkoleniach, nowościach.


Krakow Cloud Native Group

Na spotkanie grupy może przyjść każdy zainteresowany nowoczesnymi narzędziami chmurowymi i budowaniem aplikacji natywnych w chmurze.


SCKRK - Software Craftsmanship Kraków

Grupa zazwyczaj omawia uprzednio wybrany tekst. Na spotkaniach uczestnicy rozmawiają o wszystkim, o czym napisano jakiś ciekawy artykuł w zakresie IT.


Artificial Intelligence Krakow

Uczestnicy tworzą społeczność ludzi zainteresowanych sztuczną inteligencją, aby wymieniać informacje o technologii i jej wpływie na nasze życie.


SysOps / DevOps Polska MeetUp

Podczas wydarzeń uczestnicy poznają nowe technologie informatyczne, które pozwolą im na zwiększenie swoich kompetencji oraz nawiązanie nowych znajomości.


AWS User Group Poland Kraków

Spotkania i prezentacje poświęcone technicznych aspektom pracy z infrastrukturą AWS.


Zdjęcie Krakowa, Kościół Mariacki

Kraków

Kraków jest jednym z najstarszych, najpiękniejszych i najciekawszych miast Polski. Od 27 marca 1991 roku, podzielony jest na 18 dzielnic oznaczonych cyframi rzymskimi i nazwami. Przejdź do opisu dzielnic i poznaj każdą z nich.

Opis dzielnic Krakowa
Kontakt z ITKrk

Kontakt

Dodaj swoją grupę do społeczności IT!
Wyślij link do strony grupy na biuro@itkrk.pl lub napisz do nas na Facebooku.