UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Więcej

AKCEPTUJĘ

Szkolenia IT

Lista szkoleń IT odbywających się w Krakowie.

Organizujesz szkolenia, kursy, warsztaty? Napisz do nas na biuro@itkrk.pl i wstaw swoją ofertę!


4 moduły kształcenia w Szkole Programowania WSEI


WSEI #szkoła programowania
Nauka w Szkole Programowania WSEI obejmuje 4 moduły, w trakcie których realizujesz określone cele programowe i zdobywasz kolejne certyfikaty Microsoft. Doradca zawodowy i specjalista ds. zatrudnienia towarzyszy Ci na każdym etapie nauki, przygotowując Cię do zatrudnienia po ukończeniu szkoły. Rekrutacja jest otwarta w ciągu całego roku, startuje grupa minimum 10 osób.
Wybierz moduł dla siebie:
Wprowadzenie do IT
Business Intelligence Development
Back - end Development
Front - End DevelopmentLogo Szkoły Programowania WSEI

Sprawdź ofertę →

Java podstawy (tryb wieczorowy)


14 marca 2019 (kurs trwa 4 miesiące)
IT Academy
2760 zł
Kurs Java od podstaw w Krakowie jest skierowany dla ludzi niezaznajomionych z programowaniem, pasuje także dla ludzi, którzy samodzielnie poznawali Javę i posiadają doświadczenie z innymi językami programowania.

Zapisz się →

UX/UI Design - Strong Base


25 marca 2019 - kurs trwa 10 dni
WSEI #szkoła programowania
3000 zł
Szkolenie kierowane jest do osób które pragną rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem w pełnym wymiarze. Jeśli czujesz, że wygląd aplikacji i wszystkich innych produktów cyfrowych ma dla Ciebie ogromne znacznie i lubisz słuchać ludzi, rozmawiać z nimi, bo czujesz do nich wielką empatię, oznacza to, że wykazujesz właściwe cechy aby zostać UXUI Designerem w pełnym tego słowa znaczeniu. Będziesz w przyszłości projektować piękne, ale i odpowiadające potrzebom ludzi, produkty cyfrowe. Logo Szkoły Programowania WSEI

Zapisz się →

Szkolenie Google Ads (AdWords)


26 marca 2019
DevaGroup
599 zł
Po szkoleniu zyskasz solidne podstawy do prowadzenia kampanii oraz szeroką wiedzę jak kontrolować osoby wykonujące prace dla Ciebie. Dodatkowo znacznie łatwiej zdasz egzamin Google Ads (AdWords), a Twoje kampanie będą wydawały mniej środków na lepsze efekty.

Zapisz się →

Szkolenie Google Analytics


27 marca 2019
DevaGroup
599 zł
Po szkoleniu zyskasz solidne podstawy do praktycznego wykorzystywania danych z GA oraz szeroką wiedzę, jak kontrolować osoby wykonujące pracę dla Ciebie. Dodatkowo znacznie łatwiej zdasz egzamin Google Analytics i dowiesz się, które elementy działań marketingowych warto ulepszyć.

Zapisz się →

Scrum w praktyce


30 marca 2019
WSEI #szkoła programowania
500 zł
Celem szkolenia jest poznanie pracy w Scrumie od strony praktycznej - uczestnicy poznają główne zasady oraz wyzwania towarzyszące implementacji nowego modelu pracy, jak i również będą mieli okazję zmierzyć się z realnymi case'ami w celu przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce. Logo Szkoły Programowania WSEI

Zapisz się →

Kurs programowania Full-stack


01 kwietnia 2019 - kurs trwa 12 tygodni
ITfighters
6999 zł
Kurs programowania typu full-stack zapewni Ci kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu front-end i back-end. Poznasz najważniejsze i najbardziej popularne technologie. W 12 tygodni staniesz się programistą gotowym do rozpoczęcia przygody w branży IT.

Zapisz się →

Kurs Frontend - podstawy (tryb wieczorowy)


01 kwietnia 2019 - kurs trwa 4 miesiące
IT Academy
2760 zł
Na kursie Front-end w Krakowie lub kursie tworzenia stron www nauczysz się, jak tworzyć interaktywne strony www. Szkolenie FrontEnd zrobi z każdego uczestnika web developera. Na koniec kursu będziesz posiadał wszystkie umiejętności potrzebne, aby zbudować własną stronę lub nawet zająć się tym profesjonalnie, pracując dla jednej z tysięcy firm posiadających stronę www.

Zapisz się →

Tester Manualny (tryb zaoczny)


zapisy do 13 kwietnia 2019
Coders Lab
4500 zł
Na kursie nauczysz się od podstaw manualnego testowania oprogramowania . Jest to najszybszy sposób na wejście do branży IT. W trakcie kursu przystąpisz do egzaminu, którego zaliczenie da Ci certyfikat ISTQB. Nauczysz się dobrych praktyk testerskich, poznasz narzędzia i środowisko pracy testera oraz odbędziesz pełny sprint Scrum.

Zapisz się →

Tester Automatyczny (tryb zaoczny)


zapisy do 08 maja 2019
Coders Lab
4100 zł
Na kursie nauczysz się tworzyć testy automatyczne. Poznasz narzędzia i środowisko pracy testera oraz odbędziesz pełny sprint Scrum’owy ucząc się dobrych praktyk testerskich. Jest to najszybszy sposób na wejście do branży IT. W 2 tygodnie zostaniesz Junior Testerem Automatycznym.

Zapisz się →

C# / .NET (tryb zaoczny)


11 maja 2019 - 17 listopada 2019
infoShare Academy
10 800 zł
Szkolenie przygotowuje do pracy na stanowisku Junior C#/.Net Developera. Przede wszystkim uczy tego, co potrzebne w codziennej pracy developera. Na bieżąco, poprzez testy sprawdzające i obserwację Twojej pracy przy realizacji projektów, będzie weryfikowany stopień przyswojenia przez Ciebie wiedzy.

Zapisz się →

Kurs Testowanie Oprogramowania (tryb zaoczny)


18 maja 2019 - kurs trwa 5 miesięcy
IT Academy
3450 zł
Kurs testowanie oprogramowania organizowany w IT Academy pomoże Ci szybko stać się częścią świata technologii informatycznych. Program szkoleniowy w zupełności odpowiada wymogom, które stawia ISTQB (Międzynarodowa Organizacja certyfikująca specjalistów-testerów) wobec kursów przygotowujących do zdawania egzaminu ISTQB Foundation level.

Zapisz się →

Tester Automatyczny – Java DevQA (tryb zaoczny)


18 maja 2019 - 17 listopada 2019
infoShare Academy
10 800 zł
Szkolenie jest przeznaczone dla każdego entuzjasty technologicznego, niezależnie od wieku i dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Jeśli jakość jest dla Ciebie istotną wartością, a przy tym chcesz rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, to szkolenie pomoże Ci zostać wartościowym testerem automatycznym.

Zapisz się →

Testowanie Bezpieczeństwa Aplikacji Internetowych


23 maja 2019 - 24 maja 2019
GigaCon
2599 zł
Szkolenie dla programistów, DevOps-ów, testerów oprogramowania i dla wszystkich chcących w przyszłości zajmować się bezpieczeństwem. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu obsługi narzędzi pozwalających na identyfikację podatności w aplikacji i ich naprawę zgodną z obowiązującymi standardami. Szkolenie nastawione jest w większości na zdobycie praktycznej wiedzy na podstawie wykonywanych ćwiczeń. Jedynym wymaganiem jest posiadanie własnego laptopa. Szkolenie składa się z kilku modułów, więc może być ono dostosowane do potrzeb firmy.

Zapisz się →

Bootcamp Data Science (tryb dzienny-wakacyjny)


01 lipca 2019
Kodołamacz.pl
9600 zł
Uczestnik będzie posiadał ugruntowaną wiedzę dotyczącą statystycznej analizy danych i uczenia maszynowego (również deep learning), popartą realnymi projektami zrealizowanymi w trakcie zajęć.

Zapisz się →


Skontaktuj się z nami i dodaj szkolenie do naszego kalendarza.

Kontakt


biuro@itkrk.pl

+48 508 846 109

ITKrk
Portal poświęcony IT w Krakowie. U nas znajdziesz informacje na temat wydarzeń, szkoleń i ofert pracy. Przedstawiamy krakowskie społeczności, podpowiadamy jak i gdzie zorganizować wartościowy meetup.