Szkolenia IT

Lista szkoleń IT odbywających się w Krakowie.

Organizujesz szkolenia, kursy, warsztaty? Napisz do nas na biuro@itkrk.pl i wstaw swoją ofertę!


Kurs JavaScript Developer: React (tryb stacjonarny)


Zapisy do 28 grudnia 2018
Coders Lab
9800 zł
Dzięki koncentracji na zagadnieniach front-endowych, zdobyte na kursie umiejętności pozwolą Ci na samodzielną realizację responsywnych stron internetowych na podstawie dowolnego projektu graficznego. Kurs od podstaw dla osób bez doświadczenia w programowaniu.

Zapisz się →

Digital UX (tryb stacjonarny)


Zapisy do 04 stycznia 2018
Coders Lab
9800 zł
Na kursie nauczysz się projektować doświadczenie użytkownika od podstaw. W 7 tygodni zdobędziesz kwalifikacje Junior UX Designera.

Zapisz się →

HTML + CSS + Java Script - poziom: 1 (tryb zaoczny)


05 styczeń 2019 - 17 luty 2019
PLEOmethod
1845 zł
Szkolenie HTML, CSS, Java Script to wprowadzenie do technologii front endowych. Od podstaw dowiesz się jak tworzyć strony internetowe z wykorzystaniem tych trzech, najpopularniejszych na świecie języków. Kurs idealny jest dla przyszłych Junior Front End Developerów oraz freelancerów.

Zapisz się →

3 miesięczny kurs Backend (tryb wieczorowy)


07 styczeń 2018
Gregory & Monsters
3000 zł
Back-End to cześć aplikacji działająca po stronie serwera web. Nauczysz się w jaki sposób wykorzystywać język C#, SQL, MVC oraz Angular do tworzenia profesjonalnych aplikacji web. Po zakończeniu tego kursu będziesz mógł starać się o pozycję Junior Developer C# / MVC / .NET. Z powodzeinem zbudujesz również własną aplikację i skonfigurujesz serwer na systemie Linux lub Windows.

Zapisz się →

Junior Java Script Developer (tryb zaoczny)


12 stycznia 2019 - 24 lutego 2019
PLEOmethod
2200 zł
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które miały już styczności z programowaniem przy pomocy języka HTML i CSS. Osoby te w czasie 7 tygodniowego kursu poznają od podstaw tajniki korzystania z języka JavaScript.

Zapisz się →

Tester Oprogramowania (tryb wieczorowy)


15 styczeń 2019
IT Academy
3450 zł
Kurs Tester Oprogramowania nie wymaga specjalnego przygotowania. Struktura szkolenia jest zbudowana w ten sposób, że można zacząć „od zera”. Program szkoleniowy w zupełności odpowiada wymogom, które stawia ISTQB (Międzynarodowa Organizacja certyfikująca specjalistów-testerów) wobec kursów przygotowujących do zdawania egzaminu ISTQB Foundation level.

Zapisz się →

Python od podstaw (tryb wieczorowy)


22 stycznia 2019 - 11 marca 2019
infoShare Academy
2500 zł
Warsztatowy i mocno nastawiony na praktykę charakter kursu pozwoli zdobyć i ustrukturyzować wiedzę z Pythona oraz rozpocząć przygodę z programowaniem w ciągu zaledwie kilku tygodni. Podczas interaktywnych warsztatów poznasz składnię i strukturę języka Python oraz zapoznasz się z tworzeniem kodu obiektowego, co w przyszłości ułatwi Ci naukę wysokopoziomowych języków obiektowych, takich jak Java, czy .NET.

Zapisz się →

Java (tryb zaoczny)


26 stycznia 2019 - 04 sierpnia 2019
infoShare Academy
9800 zł
Podczas szkolenia poznasz technologie i narzędzia niezbędne w pracy dobrego programisty. Wszystkie zajęcia mają formę warsztatową i prowadzone są przez doświadczonych praktyków, specjalistów w wybranych zagadnieniach.

Zapisz się →

Java podstawy (tryb wieczorowy)


28 stycznia 2018 (kurs trwa 4 miesiące)
IT Academy
2760 zł
Kurs Java od podstaw w Krakowie jest skierowany dla ludzi niezaznajomionych z programowaniem, pasuje także dla ludzi, którzy samodzielnie poznawali Javę i posiadają doświadczenie z innymi językami programowania.

Zapisz się →


Skontaktuj się z nami i dodaj szkolenie do naszego kalendarza.

Kontakt


biuro@itkrk.pl

+48 508 846 109

ITKrk
Portal poświęcony IT w Krakowie. U nas znajdziesz informacje na temat wydarzeń, szkoleń i ofert pracy. Przedstawiamy krakowskie społeczności, podpowiadamy jak i gdzie zorganizować wartościowy meetup.