UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Więcej

AKCEPTUJĘ

Zorganizuj wydarzenie!

Zorganizuj wartościowy meetup krok po kroku

Temat

Ustal temat z prowadzącym. Temat musi być wartościowy dla słuchaczy - po wyjściu ze spotkania muszą czuć, że nie zmarnowali czasu. Wzbogaceni o nową wiedzę lub doświadczenie chętnie wezmą udział w kolejnych spotkaniach. Warto pamiętać, że reklama firmy/produktu jest wartościowa tylko wtedy, gdy inspiruje uczestników do działania i wdrażania nowych pomysłów.


Miejsce i termin

Zorganizuj miejsce spotkania, zarezerwuj termin, oraz zadbaj o szeczgóły takie jak odpowiednia ilość miejsc, sprzęt (np. rzutnik, mikrofon), klimatyzacja, itp.
Aby ułatwić szukanie odpowiedniego miejsca stworzyliśmy listę lokali, z niezbędnymi informacjami do zorganizowania eventu.


Ogłoszenie wydarzenia

Jeśli masz już tytuł, bio i streszczenie wydarzenia, czas na:
a) rejestrację uczestników - najlepiej w narzędziu, które automatycznie wesprze szerzenie informacji o tym np. Facebook, Meetup, Evenea
b) promocję wydarzenia np. na itkrk.pl
c) dotarcie do zainteresowanych z informacją o rejestracji np. Linkedin, Twitter

Dzień przed wydarzeniem przypomnij o nim uczestnikom i poproś ich o potwierdzenie uczestnictwa


W dniu wydarzenia

Przyjdź wcześniej i przygotuj salę, sprawdź mikrofon i rzutnik

Otwórz spotkanie - powiedz po co się spotkaliście (np. nauka i wymiana doświadczeń)

Wprowadź widownię w temat i przedstaw prezentera

Dbaj o timebox aby spotkanie bardzo się nie przedłużyło

Pozwól uczestnikom zadać kilka pytań, jeśli nie było takiej możliwości w trakcie prezentacji

Na koniec podziękuj prowadzącemu i zachęć uczestników do rozmów kuluarowychW trakcie spotkania możesz wrzucić zdjęcie na Fanpage'a i Twittera, oznacz prowadzących.
Po wydarzeniu roześlij materiały od prelegenta (jeśli je udostępni) oraz ankietę w celu zebrania uwag i pomysłów na następne spotkania.

Pobierz pdf

Kontakt


biuro@itkrk.pl

+48 508 846 109

ITKrk
Portal poświęcony IT w Krakowie. U nas znajdziesz informacje na temat wydarzeń, szkoleń i ofert pracy. Przedstawiamy krakowskie społeczności, podpowiadamy jak i gdzie zorganizować wartościowy meetup.